Aktepe Yıkım Yıkımcılar Ankara

Yıkım, Kırım, Enkaz ve Hafriyat İşleriniz Profesyonel ve Usta Ekipmanlarımızca Yapılmaktadır. Komple bina, fabrika ve her türlü yapıların yıkımı yapılır. Bina yıkımı ve moloz kaldırma, Beton kırma işleri yapılır.

Detaylı İncele

Bina Yıkım İşleri | Yıkımcılar

Ankara ve çevresinde yıkım kırım enkaz ve hafriyat işleriniz için: 0534 652 86 39 – 0532 695 66 35 nolu telefonları arayabilirsiniz. Ankaradaki en çok tercih edilen Yıkım Enkaz ve Harfiyat Firması. Aktepe Yıkım Siteler Ankara

Detaylı İncele

Faaliyetlerimiz


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Firmamız; Hafriyat, İnşaat, Bina yıkımı ve moloz kaldırma, Beton kırma, Beton kesme, Şap Kırma ve Kesme, ve Fayans Kırma alanında hizmet vermektedir. Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan Aktepe Yıkım Enkaz ve Hafriyat, müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır. Faaliyet alanlarında konusunda uzman teknik personelleriyle ve teknolojik makine ve ekipmanlarla 7 Gün 24 Saat hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişim ilkesini, Servis hizmetine başladığı günden bu yana temel felsefe olarak kabul etmiştir. Bina, Ev yıkım işleri, Fabrika yıkım bozum işleri, Enkaz Hafriyat İşleri, çıkma inşaat malzemeleri, Hurda karşılığı yıkım, Komple bina, gecekondu, fabrika ve her türlü yapıların yıkımı yapılarak, çıkan moloz hafriyatlarının atılması işlerini temiz ve güvenilir şekilde yapıyoruz. Firmamız AKTEPE YIKIM HAFRİYAT bina yıkımı ve beton kırma faaliyetlerinde çevreye verilen rahatsızlığı en aza indirerek, özellikle depreme yönelik bina yükü azaltılması, tadilat ve revizyon çalışmalarında, minimum etki ve büyük hassasiyetle iş güvenliği dahilinde... Bina yıkımı ve Beton kırım ve kırma işlemini elektrikli ve havalı kompresör yapmaktadır. Gereksinimlerinde kırma işleminden kaçınmakta olup karot çözümü sunmaktadır, İnşaat sektörünün her zaman ihtiyaç duyduğu ve duyacağı iş makineleri... Bobcat, Case JCB, Havalı ponamatik ve elektro kırıcılar Bünyesinde bulunmayan ekipmanları bile temin edip sorumluluk anlayışına destek veren tüm bu çalışmaları bilgi dahilinde sunmaktadır. Yaptıgımız çok sayıda yıkımlar eski Aktaş Yıkımcılar dan bu yana gelmektedir. şu an faaliyetlerimizi Ankara Siteler bölgesinden organize ile gercekleştirmekteyiz. İş tecrübemiz ile iş risklerini en aza indirerek güvenli bina yıkımları yaptık Yıkılmasına karar verilen binaların yıkım enkaz Çalışmalarımızı binanın durumu ve konumuna göre gerek elle gerekse Mekhanic makinalarımız ile yapamaktayız. İşçi ve Çevre Güvenliği... Yıkım işi PROFOSYONEL kişilerce yapılması gereken dikkat ve sabır isteyen bir iştir. Bu anlamda kesinlikle işçilikte ve yapılan işin kalitesinde asla taviz vermemkteyiz. Piyasaya baktığımızda yapılan işin daha ucuza maledilmesi için ucuz ve işin ehli olmayan insanlar çalışmakta veya çalıştırılmaktadır. Buda hem işin kalitesini düşürüyor hemde olası kazalara davetiye çıkarıyor keza ölümlere kadar varan kazalara şahit oluyoruz ve konunun hafife alınmamasını istiyoruz.Yıkım işi yapılırken çevreye zarar vermemek, insanları rahatsız etmemek amacıyla gereken önlemler ve tedbirler alınmalıdır. Sulama, tahta perde, çadır bıranda, gibi tedbirler bunlara örnek teşkil eder.

SAYGILARIMIZLA AKTEPE YIKIM HAFRİYAT MURAT AKTEPE


yikimcilar.png  Yıkımcı Firmamız; Ankara ve çevresinde yıkım kırım enkaz ve hafriyat işleriniz
yikimcilar.png  İş yeri zemin betonlarının kırılması, Bina duvarlarının kırılması, molozların taşınması
yikimcilar.png  Hurda karşılığı yıkım, kırım, enkaz ve hafriyat işlerinizin yapılması
yikimcilar.png  İş yerinizde çeşitli beton ve duvar kırma işleri, Şap, Fayans ve Beton kesilmesi
yikimcilar.png  Nitelikli Mühendislik çözümlerimizle sorunsuz yıkım enkaz ve hafriyat işlerinizin yapılması
yikimcilar.png  İşyerinize yeni alınan makine ve ekipmanların yerleşimi konusunda çeşitli kırım ve tadilat işleri
yikimcilar.png  İhtiyaç ve taleplerinizde konusunda uzman teknik ekimiz yıkımcılar olarak size yardımcı olacaktır.
yikimcilar.png  Yapılacak işe göre teknik makina ve ekipmanımız yeterli sayıda mevcuttur.

Ankara ve çevresinde yıkım kırım enkaz ve hafriyat işleriniz için:
0532 695 66 35 - 0534 652 86 39
iletisim
Yıkımcılar Ankara

Aktepe Yıkımcılar Kırımcılar

Aktepe Yıkımcı Firmaları. Ankara Yıkım Kırım Enkaz Firmaları. Hurda Karşılığı Yıkımlarınız Yapılır.


Detay

Ankara Hafriyat Firmaları

Yıkım Enkaz ve Hafriyat

Aktepe Yıkımcı Firmaları: Başta Ankara Olmaka Üzere Yıkım, Kırım, Hafriyat Sektöründe Uzun Yıllardır Hizmet Vermektedir.


Detay

Ankara Yıkımcıları

Ankara Yıkımcıları

Ankara ve çevresinde yıkım kırım enkaz ve hafriyat işleriniz için: 0534 652 86 39 – 0532 695 66 35 nolu telefonları arayabilirsiniz.


Detay

Yıkım-Kırım-Enkaz

İnşaat Yıkımı, Hafriyat İşleri

Firmamız: Hafriyat, İnşaat, Bina yıkımı ve moloz kaldırma, Beton kırma, ve Şap kesme işlerini itina ile yapmaktadır.


Detay

Enkaz-Hafriyat

Yıkımcı Murat AKTEPE

Firmamız; Yıkımı yapılması istenen eski Fabrika binası, iş merkezi, Okul, Otel ve konutlarınız modern makine parkı ve profesyonel ekip ve ekipmanla yıkım, bozum ve hafriyat işlerinizi çözüme kavuşturuyoruz. .


Detay

Yıkım-Kırım

Beton Kırma, Beton Kesme

Firmamız: Beton kırma, Beton kesme işlerinizde de çözüm ortağınızdır. Beton kırma uygulamaları inşaatlarda, yapısal değişiklik taleplerinde ihtiyaç olarak karşımıza çıktığı gibi tamamen bina yıkım işlerindede yoğun olarak kullanılan bir yöntemdir.


Detay

Yıkımcı-Enkazcı

Kontrollü Bina Yıkımı

Kontrollü bina yıkımı ve beton kırma, kentsel dönüşümlerle günümüzde önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Ankara ilimizdeki şubemizle siz değerli müşterilerine profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız, beton kırma ve bina yıkımı işlerinizde en uygun ve güvenli çözümler üretir..


Detay

Bina Yıkımcıları

Fabrika Yıkım İşleri

Fabrika yıkım bozum işleri, Enkaz Hafriyat İşleri, çıkma inşaat malzemeleri, Hurda karşılığı yıkım, Komple bina, gecekondu, fabrika ve her türlü yapıların yıkımı yapılarak, çıkan moloz hafriyatlarının atılması işlerini temiz ve güvenilir şekilde yapıyoruz..


Detay


İletişim

Aktepe Yıkım Kırım Enkaz Hafriyat MURAT AKTEPE
Feridun Çelik Mah. 1788/1 No:14
Siteler ANKARA
Gsm: 0532 695 66 35

Sosyal Medya

Gsm:0532 695 66 35

yıkımcılar-iletisim

Hakkımızda

Vizyonumuz: Bugüne kadar olan bilgi birikimiyle insan ve çevreye saygılı, sağlık ve emniyeti ön planda tutan bir bilinç oluşturmak. Üst kalite standartlarında müşteri beklentilerinin üzerinde sunulan projeleri kısa zamanda hayata geçirmektir.

Misyonumuz: Bilgi ve iş deneyimlerimizle günümüz ihtiyaçları doğrultusunda modern, çağdaş ve güvenli projeleri hayata geçirmek; sektörde öncü, kalıcı ve ilk tercih edilen olmaktır.